avast! Internet Security 8 Türkçe serial Full Sürüm indir

avast! Internet Security 8 Türkçe crack Full Sürüm indir

avast! Internet Security 8 Türkçe patch Full Sürüm indir

avast! Internet Security 8 Türkçe licanse Full Sürüm indir

Kişisel verilerinizin çalınmasını, gizliliğinizin ihlal edilmesini, e-posta sahtekarlıklarını, virüsleri ve casus yazılımları engeller. Aynı zamanda tüm Pro Antivirus özelliklerimizi de içeren kapsamlı bir çözüm.

Kendinizi korumak için antivirüs uygulamalarının ötesine geçin
avast! Internet Security, 2013 boyunca karşılaşabileceğiniz çevrimiçi alışveriş ve bankacılık tehditlerine karşı özel olarak geliştirilmiş olan uzaktan yardım seçenekleri, Software Updater ve avast! SafeZone™ olanaklarıyla donatılmış tam antivirüs, casus yazılım koruması, antispam ve güvenlik duvarı koruması sağlar.

Kimliğinizin sizden başkasında olmadığından emin olun
Yerleşik sessiz güvenlik duvarımız, bilgisayar korsanlarını ve bilgisayarınızdan hassas kişisel verilerinizi çalmak için yapılan diğer yetkisiz erişim girişi denemelerini engeller. Ayrıca, e-posta spam ve e-dolandırıcılık saldırıları yerleşik antispam aracılığıyla önlenir.

Çevrimiçi alışveriş ve bankacılık işlemlerini endişelenmeden yapın
SafeZone™, hassas çevrimiçi finansal işlemlerinizi güvenli hale getirmek için masaüstünüzde bulunan özel ve yalıtılmış sanal bir penceredir. Açık artırma siteleri, bilet satın alma işlemleri, otel ve uçak rezervasyonları, çevrimiçi oyunlar veya herhangi bir para transferi için idealdir.

İnternet’te gezinirken ve sosyalleşirken endişe duymayın
Sandbox, bilgisayarınızın dışında, sanal olarak web’de gezinmenize ve hatta riskli programları çalıştırmanıza olanak tanır. Ayrıca, Web, Anında Mesajlaşma ve P2P kalkanlarımız sosyal ağlar (örn. Facebook, Twitter) ve çevrimiçi arkadaşlık siteleri, Anında Mesajlaşma sohbetleri (örn. Skype veya ICQ) ya da eşler arası dosya paylaşımı siteleri üzerinde güvenliğinizi korur.

Gerçek zamanlı korumadan yararlanın
Karma bulut teknolojisi virüs veritabanı güncellemelerinizin akışını bilgisayarınıza gerçek zamanlı olarak yaptığı için tüm virüs tanımları Virüs Laboratuvarımıza eklendiği anda avast! yazılımınızda da bulunur.

Tıklamadan önce neyin geleceğini bilin
Bulut tabanlı FileRep özelliğimiz milyonlarca dosya hakkında güvenilirlik verileri tutarak, siz bir dosyayı açmadan önce o dosyanın güvenilirliği konusunda sizi uyarabilmemize olanak tanır.

Tüm cihazlarınızda avast! yönetimi
AVAST Hesabı portalınız, tüm masaüstü ve mobil cihazlarınız için avast! ile ilgili verilerinizin tamamını içeren kişisel dizininizdir. Her ay sizin için en önemli ayrıntılara (örn., engellenen virüs bulaşmış site sayısı) yönelik genel bir bakış sunan bir Güvenlik Raporu da hazırlıyoruz.

Ağınızdaki “Bilgisayar Kurdundan” yardım alın
Uzaktan Yardım olanağımız, bilgisayarla ilgili yardım için arkadaşlarınıza veya aile üyelerinize uzaktan bağlanmanızı sağlar. AVAST’ın sunucuları aracılığıyla yönlendirilir, güvenlik duvarlarını geçer ve istendiği zaman iki taraftan biri tarafından sonlandırılabilir.

indir logo

Önceki Yazı:Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj indir

Sonraki Yazı:Google Earth Pro v7.0.3 Full Sürüm indir

Yorumlar
9 Yorum
 1. Yazar
  kaya63

  TEŞEKKÜRLER

 2. Yazar
  kaya63

  TEŞEKKÜRLER. İYİ ÇALIŞMA

 3. Yazar
  ok

  ok

 4. Yazar
  ismail

  teşekkürler

 5. Yazar
  oguz

  sağolll

 6. Yazar
  serdar

  teşekkürler

 7. Yazar
  emre

  eywallah

 8. Yazar
  melik

  sağol ….

 9. Yazar
  e

  indireyim bakalım bir deniyelim

Bir yorum yazın

film indir