Driver Genius Professional v12.0.0.1211 Türkçe Full Sürüm indir

Driver Genius Professional bilgisayarınızdaki sürücüleri otomatik olarak bulur ve yedekler, ihtiyaç olduğunda sürücülerin geri yüklenmesini sağlar. Bilgisayarına format atan ya da sürücü disketi elinde bulunmayan kullanıcıları sürücü arama sorunundan kurtarır.

Driver Genius programı bilgisayarınızda mevcut olan sürücüleri bulur, kendisi açılan (exe) dosya ya da sıkıştırılmış (zip) dosya şeklinde seçmiş olduğunuz dizine yedekleme yapar. İhtiyaç duyduğunuzda ise bir tıklama ile tüm sürücüler bilgisayara geri yükleme yapılır. Mevcut olan sürücülerin güncelliğini kontrol altında tutar. Yeni güncelleme gerektiğinde sizi uyarır. Sürekli güncellenen sürücüler sayesinde bilgisayarınızın performansını arttırır.

Driver Genius Professional bilgisayarınızda kurulu sürücüleri belirler ve yedekler. Yedeklenen dosyayı zip veya exe dosyası olarak saklar. İşletim sisteminize format attığınızda sürücüleri tek tek aramanıza gerek kalmaz. Program daha önce almış bulunduğu sürücü yedeklerini sisteme otomatik olarak yükler. Birden fazla bilgisayara sürücü ekleme işlemini de Driver Genius sayesinde çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki sürücülerin yeni sürümlerini denetler, güncellemelerini otomatik olarak gerçekleştirir.

Programın veri tabanında 30 bin civarında sürücü yazılımı vardır. Ekran kartı, klavye, modem, tarayıcı, yazıcı gibi birçok donanımın en güncel sürücülerini bulabilirsiniz. Bilgisayarınızda uzun zamandır kullanmadığınız sürücüler olabilir. Bu sürücüleri otomatik kaldırır ve sistemdeki işlem yükünü hafifletir. Driver Genius Professional programının İnternet sitesi rutin olarak güncelleniyor. Live Update özelliği sayesinde veri tabanını güncel tutabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri;

Sürücü Yedekleme
Driver Genius sisteminizde kurulu driver’ları belirleyerek yedekler. Yedeklediği dosyayı zip dosyası olarak veya çalıştırılabilir bir .exe dosyası olarak saklayabilir.

Sürücü Geri Yükleme
İşletim sisteminizi formatladıktan sonra tüm sürücüleri tek tek aramanıza gerek bırakmayan program daha önce yedeklerini aldığı sürücüleri sisteme otomatik olarak yükler. Aynı konfigürasyondaki birden fazla bilgisayara aynı sürücüleri eklemek isterseniz program size oldukça zaman kazandırabilir.

Sürücü Güncelleme
Sisteminizdeki sürücülerin yeni sürümlerini takip eden program güncellemeleri otomatik yapar. Uygun ve güncel sürücüler sistem performansınızda %50 ve üstünde bir optimizasyon sağlar. Driver Genius’un veri tabanında 30 binden fazla sürücü yazılımı bulunmaktadır. Ses kartı, ana kart, video kartı, network kartı, modem, mouse, klavye, tarayıcı, yazıcı gibi aklınıza gelebilecek pek çok markanın en güncel sürücüleri tek tıklamayla sisteminize bu program sayesinde kurulabilir.

Sürücü Kaldırma
Sisteminizde artık kullanılmayan fakat kaldırılmadığı için sistemi yoran sürücüleri bulan yazılım otomatik olarak bu sürücüleri kaldırır.

Anında Güncelleme
Programın websitesi düzenli olarak güncellenmektedir. LiveUpdate özelliğini kullanarak program veri tabanını sürekli güncel tutabilirsiniz.

indir logo

Önceki Yazı:VueScan Pro v9.2.08 Full Sürüm indir

Sonraki Yazı:Nero Burning Rom 2013 – v12.5 Türkçe Full Sürüm indir

Yorumlar
3 Yorum
 1. Yazar
  hayal

  ben lisans kodumu bilmiyorum ne oldugunu da bilmiyorum

 2. Yazar
  HKFAHK

  ÇOKK MÜKEMMEL

 3. Yazar
  hasan

  teşekkür ederim

Bir yorum yazın

film indir