Hobbit - Beklenmedik Yolculuk 2012 Türkçe Dublaj indir

Yönetmen:Peter Jackson
Ülke:ABD, Yeni Zellanda
Tür:Macera, Fantastik
Vizyon Tarihi:14 Aralık 2012 (Türkiye)
Süre:169 dakika
Senaryo:Fran Walsh, Philippa Boyens, Peter Jackson
Müzik:Howard Shore
Görüntü Yönetmeni:Guillermo Navarro
Yapımcılar:Philippa Boyens, Carolynne Cunningham, Toby Emmerich

“The Hobbit”te Bilbo Baggins’in uzun zaman önce ejderha Smaug tarafından ele geçirilen kayıp Cüce Erebor Krallığı’nı geri alabilmek için çıktığı epik yolculuğu izleyeceğiz. Büyücü Gri Gandalf tarafından aniden kapısı çalınan Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin Oakensheild’in liderliğindeki on üç cücenin arasında bulur. Yolculukları onları Yaban yerlere sürükler, Goblin ve Orklarla, Dev Örümceklerle, Kurtlarla, Şekil Değiştirenlerle ve Büyücülerle dolu tehlikeli topraklardan geçmek zorundadırlar.

Hedefleri Doğuda ve Yalnız Dağ’ın çorak topraklarında bulunduğu için, önce goblin tünellerinden geçmek zorundadırlar. Bilbo bu tünellerde hayatını sonsuza dek değiştiren bir yaratıkla, Gollum’la tanışır.

Alçakgönüllü Bilbo Baggins bir yeraltı gölünün kıyılarında Gollum’la birlikte sadece kendisini bile şaşırtan cesaretini ve kurnazlığını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda Gollum’un beklenmedik ve faydalı güçlere sahip “değerlisi” yüzüğü de ele geçirir… Bilbo’nun henüz bilmediği şekillerde Orta Dünyanın kaderini değiştirecek basit altın bir yüzüktür bu…

http://img593.imageshack.us/img593/1298/fullprogramlarindir.jpg

Önceki Yazı:Silahlı Ve Ölümcül 2011 Türkçe Dublaj indir

Sonraki Yazı:TuneUp Utilities 2013 13.0.3020.2 Full Sürüm İndir

Yorumlar
Bir yorum yazın

film indir