http://img543.imageshack.us/img543/4807/malwarebytesantimalwareb.jpg

Malwarebytes Anti-Malware, bilgisayarınızı malware yani kötü kodlara karşı koruyabileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır, malware karşınıza her yerde çıkabilir, bu nedenle bilgsayarlarınızda bulunan antivirüs programları tek başına yeterli olmayabilir. Gezmiş olduğunuz web sitelerinden malware bulaşması oldukça yüksek ihtimaldir. Kimileri bunu kasıtlı yaparken kimi dostların sunucularına ise öyle ya da böyle bulaşıyor. Bu programı bilgisayarınıza kurarak güvenlik seviyesini bir kat arttırmış olursunuz, güçlü tarama motoru sayesinde disklerinizi, dosyalarınızı tarayabilir, malware yazılımlara karşı verilerinizi koruyabilirsiniz.

Bilgisayarınız virüs, solucan, trojan, rootkit, dialer ve casus yazılımlar gibi kötü amaçlı yazılım tarafından enfeksiyonu sürekli olarak risk altındadır. Malwarebytes kötü amaçlı yazılım mücadele konusunda uzmanlaşmıştır.

Sadece en gelişmiş anti-malware teknikleri ile bilgisayarınızdaki zararlı programları tespit edebilir ve kaldırabilirsiniz. Malwarebytes Anti-Malware PRO; malware önlemek için tasarlanmış güçlü yeni teknolojileri bir araya getiriyor.

Malwarebytes teknolojisi kötü amaçlı yazılımlara karşı mücadelede bir sonraki adımı attı!! Malwarebytes Anti-Malware PRO algılar ve hatta en iyi bilinen anti-virüs ve anti-malware uygulamalarının başarısız olduğu kötü amaçlı yazılımları kaldırır.

İster hızlı bir arama ile bilgisayarınızın önemli sistem bölümlerindeki zararlı yazılımları tarayabileceğiniz isterseniz de derin bir araştırma ile bilgisayarınızın her noktasını kötü niyetli programlardan temizlemek için kullanabileceğiniz Malwarebyte’s Anti-Malware sürekli olarak güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı hazır durumda bulunuyor.

Virüs, worm, trojan, spyware, adware ve rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı güçlü bir çözüm aracı.

Özellikleri:

  • Hızlı ve detaylı derin tarama seçenekleri
  • Geliştirilmiş tarama motoru
  • Virüs, solucan, truva atı vb. zararlı dosya ve program temizleme
  • Donanım sürücülerini tarama
  • Güncellenen veritabanı ile en son çıkan tehditlere karşı savunma
  • Türkçe dahil çoklu dil desteği
  • 64-bit işletim sistemi desteği

http://img593.imageshack.us/img593/1298/fullprogramlarindir.jpg

Etiketler

Önceki Yazı:Titanik 1997 Türkçe Dublaj indir

Sonraki Yazı:SAM DJ v4.4.5 Full Sürüm indir

Yorumlar
Bir yorum yazın

film indir